o nás

Naším cílem je Váš perfektní interiér

vítejte

o nás

Máme mnohaleté zkušenosti v designu interiérů a ve vývoji individuálních řešení na míru. Klademe důraz na aktuální trendy, ale ctíme tradici a kvalita je pro nás vždy na prvním místě.

Celý náš tým Vám poskytne nadstandardní servis při realizaci Vašeho projektu. Co nejpřesněji ztvárníme Váš interiér. Využíváme panoramatických vizualizací a v případě kuchyňské linky nabízíme i prezentaci pomocí kuchyně na zkoušku.

Dokážeme zajistit i interiérové stavební úpravy. Například rekonstrukci bytového jádra, výměnu podlahy a jiné. Vyřešte vše rychle a jednoduše s jedním dodavatelem – Holnar Design.

Děláme nábytek na míru nejenom prostoru, ale hlavně Vám.

Ať už jste jednotlivec, mladý pár nebo developer – vždy nabízíme produkt ušitý na míru.
Každý má své potřeby a představy. My je plně respektujeme.

lesy

ZA KAŽDÝ POKÁCENÝ STROM VYSAZEN STROM NOVÝ – S CERTIFIKÁTEM PEFC.
Dřevo je nejdůležitějším materiálem pro nábytkářský průmysl – i pro nás. Stále však potřebujeme nové dřevo i pro náš nábytek. Abychom minimalizovali zátěž pro životní prostředí, získáváme naše dřevo z udržitelného lesního hospodářství. Nobilia je certifikována podle standardu PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes). Tato certifikace zaručuje, že dřevo, které používáme, pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů.

Vykácený les (1)

vykácený les

zasazení stromů

zasazení stromů

výsledek zasazení

výsledek lesů